Vynovená stránka Svadobného salónu Mia Sposa

Vitajte na našej novej a vylepšenej stránke svadobného salónu Mia Sposa. Týmto by sme vás chceli privítať na veľmi jedinečnej stránke medzi salónmi na našom trhu. Vyrobená presne na mieru, aby keď ste doma za počítačom alebo na ceste s mobilom, vždy jednoducho a rýchlo našli tie svoje svadobné šaty, ktoré tak úpenlivo hľadáte. Vždy sme sa snažili udávať trend a byť popredu pred ostatnými a i keď sme až doteraz dostávali pochvaly za vizuál našej starej stránky, nastal čas na zmenu a ísť, tak povediac, s dobou.
Preto sme sa rozhodli udržať si náš brandingový vizuál a cez to všetko vám priniesť úplne inú a hlavne lepšiu stránku. A tu samozrejme nehodláme skončiť a do budúcnosti by sme vám chceli priniesť viac obsahu a samozrejme svadobných šiat ako aj spoločenských šiat.

My Lady Design by Haim Bar

My Lady Design by Haim Bar

Snáď sa vám bude páčiť a nájdete si tie správne svadobné šaty pre vašu vysnívanú svadbu. Máme pre vás pripravené exkluzívne svetové svadobné značky ako Enzoani, Benjamin Roberts, Eddy K. ktoré dopĺňa vysoko luxusná izraelská značka My Lady® Design by Haim Bar ručne vykladaná swarovski kryštálmi.

Pokiaľ hľadáte spoločenské šaty na promócie, pestrofarebné šaty na stužkové alebo plesové róby, či šaty na inú spoločenskú udalosť, ste na správnej adrese. U nás ich určite nájdete v kolekcii Love by Enzoani alebo Luxuar Fashion ktorá je aj oficiálnym partnerom nemeckej televíznej súťaže „Germany’s Next topmodel“ od Heidi Klum najslávnejšej nemeckej modelky. Tá sa stala prvým “anjelom” najväčšej a najznámejšej značky spodnej bielizne a oblečenia pre ženy na svete, Victoria’s Secret.

Germany's Next topmodel by Heidi Klum.

Germany’s Next topmodel by Heidi Klum.

Share on Pinterest
There are no images.
Share with your friends


Submit